ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Клен японський Dissectum Garnet (Acer palmatum Dissectum Garnet), інші назви: клен пальмолистий Дісектум Гарнет

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "Характеристики")

Клен японський Дісектум Гарнет - вишуканий сорт клену із яскравим забарвленням листя протягом всього вегетаційного періоду. Дуже популярний сорт завдяки декоративності та невибагливості до умов вирощування, сорт стійкий до грибкових захворювань та шкідників. 

Клен японський Dissectum Garnet, котрий в Україні Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA, щеплений в нашому розсаднику на видовий клен японський. Саджанці та підщепа вирощені в Україні, тому не потребують акліматизації, тобто пристосування до наших кліматичних умов. 

Це сорт із середньою силою росту. Форма крони густа, щільна, широка. Часто росте у формі широкого розлогого куща. Швидкість росту клену 15 - 20 сантиметрів в рік. В десятирічному віці досягає у висоту до 2 метрів,  при ширині крони 2,0 - 2,5 метрів.  

Листки в клену японського Dissectum Garnet темно-бордового відтінку. Листя філігранне, з глибокими розрізами, пір`ясте із сильно зазубреними краями. Довжина листка інколи досягає 10 сантиметрів. Зберігає темний гранатний колір до осені, восени стає більш світлішого червоного відтінку. Пагони довгі, тонкі, під вагою густо розташованого листя опускаються до низу. 

Клен японський Dissectum Garnet має широке застосування в садівництві. Використовується в гравійних, кам`яних японських садах, в якості елементу садової композиції із яскраво забарвленими деревами та кущами. Часто клен пальмолистий Дісектум Гарнет висаджують на березі водойм, це також спрощує догляд за кленом, що полюбляє високу вологість повітря.  

Саджанці клену пальмолистого Dissectum Garnet акліматизовані до клімату Західної України. Укриття на зиму потребують тільки молоді рослини. Полюбляє багаті, добре зволожені грунти. Вимогливий до вологості повітря. В посушливі періоди потребує поливу та дощування крони. Це тіневиносливий вид, але бажано висаджувати в напівтінь, щоб клен не втратив темного забарвлення листя. Для посадки краще вибирати затишні, захищені від вітру ділянки саду.

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці до 2м.
Колір листя темно-бордовий, восени яскраво-червоний
Розмноження вегетативне
Форма крони широка овальна
Швидкість росту за рік 15 - 20см.
Ширина в 10-ти річному віці 2,0 - 2,5м.
Умови
Вимогливість до грунту полюбляє багаті слабо кислі грунти
Вологолюбивість вологолюбивий
Морозостійкість середня, молоді рослини потребують укриття
Світлолюбивість напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Клен японський Dissectum Garnet

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: LS-33
  • Наявність: Є в наявності
  • 868.00 грн.сума замовлення від 400 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


клен японський Dissectum Garnet, клен японський, клен, клен з червоним листям, клен червоний, клен декоративний червоний, клен пальмолистий, клен червонолистий, щеплені клени, щеплений клен, acer palmatum Dissectum Garnet, acer, acer palmatum