ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Гінкго дволопатеве Марікен (Ginkgo Biloba Mariken)

- висота 30-40 см.; контейнер С3(3л.); вік прививки 3р.

Наш інтернет-магазин Flora-UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики" )

Гінкго Білоба Марікен - привита рослина  на своєму виді "Ginkgo Biloba", який єдиний в своєму роді та найдревніше дерево на планеті. Його види заліснювали планету ще в Юрський Період. Марікен - карликова рослина з напівшаровидною формою крони, яку можна коректувати за допомогою стрижки. 

В віці десяти років розміри гінкго дволопатевого Марікен в висоту та ширину дорівнюють приблизно 1-му метру. Максимальні розміри шару гінкго Білоба Марікен в дорослому віці діаметром 4-6 метрів. 

Листок з V - подібним вирізом по центру, який ділить листок на дві семетричні частини - лопасті. Листок у Гінкго Марікен простий, голий, шкірястий, нагадує зросші між собою хвоїнки. Будова листка гінкго унікальна, такої немає в жодної рослини на планеті. Листя влітку насиченого зеленого кольору, а восени золотисто-жовтого. 

Гінкго дволопатеве Марікен повільноростучий сорт, річний приріст якого 10 - 15 сантиметрів. Гінкго Марікен дуже поширений в озеленені в Європі, Америці та Азії, він використовується як солітер, так і в групових посадках. 

Гінкго Марікен - сонцелюбива рослина, яка добре переносить напівтінь, невимогливе до грунтів, але не любить занадто зволожений грунт, з легкістю переносить наші засушливі періоди літнього клімату. 

Підвій гінкго дволопатевого вирощений та привитий в Західній Україні. Дана рослина є акліматизованою та не боїться наших українських зим та морозів.  

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 1.0 м.
Висота в дорослому віці 4-6 м.
Розмноження Прививка
Форма крони напівшаровидна, компактна
Швидкість росту за рік 10-15 см.
Ширина в 10-ти річному віці 1,0 м.
Ширина в дорослому віці 4-6 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимогливе
Вологолюбивість добре переносить наші засухи
Світлолюбивість сонцелюбиве, напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Гінкго дволопатеве Марікен

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XG-02
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Гінкго дволопатеве, Марікен, Ginkgo, Biloba, Mariken, гінкго