ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Кипарисовик лавсона Елвудс Голд (Chamaecyparis lawsoniana Ellwood's gold)

- висота 40-50см.; ком; вік 4р.

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис кипарисовика лавсона Ellwood's gold у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Кипарисовик Елвудс Голд популярний різновид кипарисовика лавсона, родзинкою сорту є зміна забарвлення хвої в залежності від пори року. Походить від брунькової мутації кипарисовика лавсона Елвуді.  

Кипарисовик лавсона Ellwood's gold, який Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora-UA , розмножений вегетативним методом - черенкуванням в нашому розсаднику. Наші рослини вирощені в Україні, тому їх не потрібно акліматизовувати. Вони не обмерзають взимку та не обгорають на сонячних ділянках саду. 

Це карликовий сорт кипарисовика, річний приріст якого приблизно 10 сантиметрів. В десятирічному віці досягає висоти до 1 метра при ширині крони 60 сантиметрів, а в дорослому віці кипарисовик Елвудс Голд висотою до 2 метрів при ширині крони 1,2 - 1,4 метрів. Основні гілки ростуть густо одна біля одної, розташовані строго вертикально, утворюючи щільну широку колоновидну форму крони. 

Хвоя у кипарисовика лавсона Ellwood's gold м'яка, дрібна. Весною молоді прирости насиченого жовто-помаранчевого відтінку контрастно виглядають на фоні блакитно-зеленої старої хвої. До кінця літа прирости повільно тьмяніють, але не стають зеленими. Із настанням перших холодів кінці хвої забарвлюються в темний відтінок та стають кольору старого золота.  

Універсальний сорт кипарисовика, що може використовуватися і в солітерній посадці у невеликих садах, і в садових композиціях із іншими карликовими сортами хвойних та листяних дерев. Кипарисовик лавсона Елвудс Голд при посадці в ряд використовується в якості невисокого живоплоту для декоративного розподілу саду на різні зони.  

Ellwood's gold характеризується середньою морозостійкістю, добре переносить довготривале пониження температури до -26 градусів (зона морозостійкості за USDA 6a). Cередньо вибагливий до родючості грунту та кількості вологи. Полюбляє родючі, пухкі, водопроникні із слабо-кислою та кислою реакцією грунти. Дуже чутливий до пересихання грунту, влітку в посушливі періоди потребує поливу. Щоб зберегти яскраве забарвлення хвої цього сорту кипарисовика його потрібно обов`язково садити на сонячному місці або на ділянці із недовготривалим затінком. 


Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 100см.
Висота в дорослому віці до 2м.
Розмноження черенкування
Швидкість росту за рік 10см.
Ширина в 10-ти річному віці 60см.
Ширина в дорослому віці 1,2 - 1,4м.
Умови
Вимогливість до грунту родючі, пухкі, водопроникні із слабо-кислою та кислою реакцією
Вологолюбивість середня
Морозостійкість середня (зона морозостійкості USDA 6a )
Світлолюбивість сонцелюбна, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Кипарисовик лавсона Елвудс Голд

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XC-06
  • Наявність: Є в наявності
  • 368.00 грн.сума замовлення від 400 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


кипарисовик лавсона Елвудс Голд, chamaecyparis lawsoniana Ellwood's gold, кипарисовик, кипарисовик лавсона, chamaecyparis, chamaecyparis lawsoniana, сорта кипарисовика, кипарисовик лавсона сорта