ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Груша Нарт (Nart), інколи називають: груша Норд  

Висота саджанця груші складає 0,7 - 1,0 метра, вік саджанця - 1 рік

Вага плодів - 250 - 320 грамів, на підщепі айві 300 - 500 грамів

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис саджанця у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики")

Кавказький сорт, зареєстрований в 1998 році. Виведений селкціонерами П.Костиком, А.Терещенковою, Л.Хачетловою в результаті запилення сіянця груші Кіффер сумішю пилку, отриманого з Лісової красуні, Бере Арданпон та Бере Боск. Підходить для вирощування у всіх зонах України, починає набувати великої популярності в українських садоводів та фермерів. Відрізняється хорошою зимостійкістю (до -30 градусів за Цельсієм), посухостійкістю та високою стійкістю до парші та борошнистої роси. 

Саджанці груші Нарт, які в Україні Ви можете купити тільки в нашому інтернет-магазині Flora-UA, привиті на айві ВА-29. Айва ВА-29 - це середньоросла підщепа французької селекції. Груші привиті на ВА-29 швидко вступають в період плодоношення. Даний вид підщепи особливо добре підходить для регіонів із важкими глинистими грунтами та грунтами середньої щільності. При посадці на легких, пухких грунтах потребує закріплення до опори. 

Переваги сорту: крупноплідність (при нормуванні зав'язі плодів та регулярному проведенні обрізки гілок вага плодів досягає показника 1000 грамів), привабливий зовнішній вигляд груш (оцінка дегустаторів 5 балів по 5-ти бальній шкалі), високий рівень транспортабельності плодів, висока врожайність (на підщепі дикій груші - 340 ц/га, на айві - 540 ц/га), стійкість до хвороб плодових дерев, дерево не вибагливе до родючості грунту та кількості вологи. 

Груші великого розміру, а саме 250 - 320 грамів, на молодих деревах та деревах, прищеплених на айву розмір плодів досягає показника 300 - 500 грамів. Смак груш кисло-солодкий із специфічним присмаком сорту Кіффер, дегустаційна оцінка 3,8 балів за 5-ти бальною шкалою. Колір груш сорту яскраво-жовтий із вираженим червоним розмитим рум'янцем. М'якоть груш біло-жовта, середньої щільності, дрібно-зерниста, соковита. Плоди грушеподібної, ромбовидної форми. Шкірка плодів товста, гладка, під час зберігання набуває маслянистого блиску. 

Термін дозрівання: кінець вересня в залежності від кліматичних умов, споживча стиглість настає в листопаді. Термін зберігання в погребі або холодильнику до 4-ох місяців. Використовується для вживання у свіжому вигляді, для приготування варення та компотів. 

Саджанці груші Нарт окуліровані та вирощені в Західній Україні. Це забезпечує високу пристосованість саджанців до кліматичних умов України. 

Опис рослини
Вага плодів 250 - 320 грамів, на підщепі айві 300 - 500 грамів
Період достигання Зимовий
Переваги сорту крупноплідність, привабливий зовнішній вигляд груш, високий рівень транспортабельності плодів, висока врожайність, стійкість до хвороб плодових дерев, дерево не вибагливе до родючості грунту та кількості вологи
Смак плодів кисло-солодкий із специфічним присмаком сорту Кіффер
Термін достигання кінець вересня в залежності від кліматичних умов, споживча стиглість настає в листопаді
Тривалість лежкості в погребі або холодильнику до 4-ох місяців
РОЗМІР
Вік саджанця 1 рік
Висота 1,2 - 1,5 метра
Підщепа айва ВА-29
Умови
Морозостійкість Висока
Рекомендовані запилювачі Пасс-Крассан, Бере Арданпон

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Груша Нарт (Nart)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: PG-02
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Рекомендовані товари

Малина Полана (Polana)

Малина Полана (Polana)

Малина Полана (Polana)Висота саджанця складає 30 - 40 сантиметра, вік саджанця - 1 рікВага плодів - ..

0.00 грн.

Груша, Нарт, Nart, Норд