ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Гінкго Дволопатеве Марікен на штамбі (Ginkgo Biloba Mariken)

- штамб 20см.; діаметр прививки 30-35см.; контейнер С5(5л.); вік прививки 4р.

Ми для Вас підготували коротку характеристику сорту у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Гінкго дволопатеве Марікен привите на штамбі висотою 50 сантиметрів. Штамб в перекладі з німецького означає стовбур, це частина дерева "стовбура" від кореневої шийки до місця прививки. Підвій для прививки, тобто штамб це насінева форма Гінкго Дволопатевого. 

Це найдревніше, єдине в своєму роді та виді дерево на планеті, яке пережило динозаврів та збереглося до нинішнього часу. Вченими визначено, що вік виду  Гінкго Дволопатеве понад 200 мільйонів років. 

Листя та плоди Гінкго Білоба широко використовують в медицині, з них роблять різні настоянки,  заготовляють листя на зиму для приготування лікувального чаю. 

Форма крони гінкго Білоба Марікен - напівшаровидна, легко коректується стрижкою. В 10-ти річному віці дерево висотою та по діаметру досягає 1-го метру. Висота та ширина дорослого дерева 4-6 метрів. Скорість росту в Gingo Biloba Mariken повільна, приблизно 10 - 15 сантиметрів за рік. 

Весною листя світло-зеленого кольору, восени золотисто-жовтого. Листок в гінкго Білоба Марікен незвичайної форми, листя подібної форми та будови більше не зустрічається ні в одного виду рослин на планеті. Листок гінкго поділений на дві симетричні частини - лопасті,  які нагадують зрощені між собою хвоїнки. 

В озеленені гінкго Дволопатеве Марікен дуже розповсюджене в Європі, Америці та Азії завдяки своєму привабливому незвичайному вигляду та лікувальним властивостям. Гінкго Білоба Марікен на штамбі в озеленені використовується як солітер на газонах, прекрасно виглядає на алеях та при створені різних зелених композицій. 

Підвій вирощений на території України, привита форма Марікен також взята з рослини, що росте в нашому розпліднику на Західній Україні. Це означає, що молоде деревце гінкго дволопатеве Марікен на штамбі, яке Ви придбаєте в інтернет - магазині Flora-UA акліматизоване та буде прекрасно себе почувати в наші морозні зими та літні засухи. 

Це сонцелюбний сорт, який добре переносить напівтінь, не вибагливий до грунтів, не любить заболочену місцевість. При посадці в такій місцевості необхідно копати глибоку яму та вкладати дренаж з битої цегли або керамзиту.

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 1.0 м.
Висота в дорослому віці 4-6 м.
Розмноження Прививка
Форма крони напівшаровидна, компактна
Швидкість росту за рік 10-15 см.
Ширина в 10-ти річному віці 1.0 м.
Ширина в дорослому віці 4-6 м.
РОЗМІР
Висота штамбу 50 см.
Умови
Вимогливість до грунту не вимогливе
Вологолюбивість добре переносить засухи
Світлолюбивість Сонцелюбиве, напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Гінкго Дволопатеве Марікен на штамбі

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XG-03
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Гінкго, Дволопатеве, Марікен на штамбі, Марікен, Ginkgo, Biloba, Mariken