ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

  • Черешня Стаккато

Черешня Стаккато (Cerasus avium Staccato)  

Висота саджанця складає 1,4 - 1,7 метра, вік саджанця - 1 рік

Вага плодів - 10,0- 12,0 грамів

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис саджанця у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики")

Канадський сорт, відібраний селекціонером P.I.C.O. Summerland в International plant selection із сіянців сорту черешні Sweet heart. Є одним із основних промислових сортів черешень в Європі. Підходить для вирощування у всіх зонах України. Відрізняється середньою зимостійкістю та стійкістю до хвороб плодових дерев.  

Саджанці черешні Стаккато інтернет-магазину Flora UA привиті на підщепах колт, що забезпечує відмінну врожайність з молодого віку. Колт - це середньоросла підщепа для промислових садів із високою морозостійкістю, може рости на важких глинистих грунтах, дуже добре засвоює із грунту магній та кальцій навіть на легких, проникних грунтах, стійка до вірусних та бактеріальних хвороб, не утворює кореневої порослі. Дерева на даній підщепі ростуть невеликими, стрункими, із короткими міжвузлями, характеризуються крупноплідністю, високою та ранньою врожайністю (вступають в плодоношення на 3-4 рік після посадки), невибагливі до грунтів. Висота саджанців на підщепі колт у дорослому віці 3,5 - 5,0 метрів. Для дерев, щеплених на колт застосовується наступна схема посадки: 4-5м. на 2-3,5м. Промислові ущільнені сади, із наступною відповідною обрізкою, на підщепі колт висаджуються за схемою: 3,5м. на 2м.  

Перевагами сорту черешні Стаккато є: високі смакові якості плодів, крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів, високі показники транспортабельності плодів, раннє плодоношення (черешня починає плодоносити в трьохрічному віці), самоплідність. 

Черешні сорту Стаккато великого розміру, а саме 10,0- 12,0 грамів. Смак десертний, солодкий. М'якоть щільна, мясиста, соковита, червоного кольору. Черешні серцеподібної форми. Шкірка плодів тонка, еластична, насиченого червоного кольору. 

Термін дозрівання: початок - перша декада серпня в залежності від кліматичних умов. Термін зберігання - до 2-ох тижнів в холодильнику без втрати смаку та без псування зовнішнього вигляду. Черешні використовуються переважно для вживання у свіжому вигляді або для консервування.  

Саджанці черешні Стаккато окуліровані та вирощені в Західній Україні. Це забезпечує високу пристосованість саджанців до кліматичних умов України. 

Опис рослини
Вага плодів 10,0- 12,0 грамів
Висота в дорослому віці до 3,5 метрів
Період достигання Пізній
Переваги сорту високі смакові якості плодів, крупноплідність, стійкість до розтріскування плодів, високі показники транспортабельності плодів, раннє плодоношення (черешня починає плодоносити в трьохрічному віці), самоплідність
Смак плодів десертний, солодкий
Термін достигання початок - перша декада серпня в залежності від кліматичних умов
Тривалість лежкості до 2-ох тижнів в холодильнику зі збереженням свіжого привабливого вигляду та смакових якостей
РОЗМІР
Вік саджанця 1 рік
Висота 1,4 - 1,7 метра
Підщепа колт
Умови
Морозостійкість Середня
Рекомендовані запилювачі самозапильний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Черешня Стаккато

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: PC-10
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 400 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Рекомендовані товари

Плюері Світ Тріат

Плюері Світ Тріат

Плюері Світ Тріат (Pluerry Sweet treat), інша назва: слива гібридна Світ Тріат, гібрид Sweet treat, ..

0.00 грн.

Черешня Стаккато, Cerasus avium Staccato, черешня