ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Тис ягідний Фастігіата Ауреа (taxus baccata Fastigiata Aurea), інші назви: тис звичайний Фастігіата Ауреа,  тис європейський Фастігіата Ауреа

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Тис ягідний Фастігіата Ауреа - декоративна форма тису ягідного, відібрана у Франції у другій половині XIX століття. Не зважаючи на свій вік, декоративна форма до цих пір дуже популярна серед садівників Європи та широко використовується у садових композиціях.

Тис ягідний Фастігіата Ауреа - колоновидний, високий сорт тису, який не потребує коректуючої стрижки з вертикально розміщеними гілками. Хвоя тису ягідного Фастігіата Ауреа темно-зеленого кольору із жовтою облямівкою. 

Тис ягідний Фастігіата Ауреа, котрий Ви можете купити в інтернет-магазині  розсадника Flora UA, вегетативно розмножений методом черенкування. Саджанці акліматизовані, так як вирощені в Україні, їм не потрібно звикати до наших кліматичних умов та українського грунту. 

Це повільно ростучий сорт, річний приріст якого 8-12 сантиметрів. Тис ягідний Фастігіата Ауреа в десятирічному віці досягає висоти 1,0-1,2 метра та ширини 0,4 метра, а в дорослому віці висотою до 6,0 метрів при діаметрі крони до 2,0 метрів. З віком тис Фастігіата Ауреа набирає об'єму в ширину, в молодому ж віці він вузько колоновидної форми. 

Хвоя темно-зеленого кольору із жовтою облямівкою, не втрачає свій яскравий колір взимку. Гілки у тису ягідного Фастігіата Ауреа дуже щільно розміщені та спрямовані вертикально вверх. 

Тис ягідний Фастігіата Ауреа має дуже щільну крону, дуже стійкий до вітрів, загазованості та задимленості міських вулиць, широко використовується для створення високих та щільних живоплотів. Він добре переносить стрижку в будь-яку пору року. З тису вистригають різні топіарі та ніваки. Він гарно виглядає при посадці невеликими куртинами по три дерева. 

Тис ягідний в природі зустрічається в українських Карпатах, його в народі називають "червоним деревом Буковини". Так як деревина в тису цінного, насиченого темно-червоного кольору, стійка до гниття, тому що володіє сильними бактерицидними властивостями. Саме через дороговартісну деревину тис ягідний майже повністю був винищений у лісах Європи.

Фастігіата Ауреа - морозостійкий сорт, який добре переносить довготривалі сильні морози, невибагливий до родючості грунту та вологи. Тис ягідний Фастігіата Ауреа дуже тіневиносливий сорт, який добре себе почуває на сонці. Завдяки високій тіневиносливості, при якій не втрачається форма крони, тис не замінний в озеленені затінених ділянок парків та садів.  

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 1,0-1,2 м.
Висота в дорослому віці до 6,0 м.
Колір хвої насичений, темно-зелений із жовтою облямівкою
Розмноження черенкування
Форма крони колоновидна
Швидкість росту за рік 8-12 см.
Ширина в 10-ти річному віці 40 см.
Ширина в дорослому віці 2,0 м.
Умови
Вимогливість до грунту середньо вибагливий
Вологолюбивість середньо вологолюбивий
Морозостійкість морозостійка
Світлолюбивість дуже тіневиносливий

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Тис ягідний Фастігіата Ауреа

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XX-02
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.


Доступні варіантисума замовлення від 400 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Тис ягідний Фастігіата Ауреа, taxus baccata Fastigiata Aurea, тис звичайний, Фастігіата Ауреа, тис європейський, тис, taxus