ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна кримська (Pinus nigra ssp. pallasiana), інша назва: сосна Палласа

- висота 25-30 см.; контейнер Р9*9*14 (0,8л.); вік 2р.

Наш інтернет - магазин Flora UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна кримська - підвид чорної сосни, ще донедавна розглядався як окремий вид. Ареал поширення - Україна, а саме гори Криму, Мала Азія, Закавказзя, Балкани, Кіпр, Крит.       

Сосна кримська, котру Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA насінево розмножена в нашому розсаднику. Насіння зібране із дерев, що ростуть на Західній Україні. Тобто саджанці сосни кримської повністю акліматизовані.

Сосна Палласа - повільно ростучий вид сосни, річний приріст в середньому 10-20 сантиметрів в молодому віці. В десятирічному віці сосна доростає до 150 - 200 сантиметрів у висоту, ширина крони - 70 - 80 сантиметрів. 

В дорослому віці це дерево висотою 20 - 30 метрів та шириною крони 4 - 6 метрів (в основному ширина крони дерева залежить від методу формування крони в молодому віці). Крона у сосни Палласа дуже декоративна, щільна, широкояйцеподібної форми, із віком парасолькоподібна. Гілки горизонтальні, молоді пагони блискучі, жовто-коричневі.

Хвоя в сосни кримської напрочуд декоративна, довга та колюча, ледь викривлена, густо розташована на пагонах, темно-зеленого кольору, змінюється на дереві кожні 4 -5 років.  Довжина хвоїнок 8 - 18 сантиметрів, зібрані в пучки по 2 штуки. Шишки в сосни кримської більшого розміру, ніж в сосни чорної, в середньому довжиною 5 - 10 сантиметрів та шириною 4 - 5 сантиметрів, яйцеподібно-конічної форми, коричневого кольору, блискучі, майже сидячі. Розташовані поодиноко або по 2-4 штуки. 

Сосна кримська заслужено рахується одним із найбільш декоративних видів сосни. Чудово підходить для одиночних та групових посадок в великих садах та парках. Стійка до загазованості повітря, може використовуватися для озеленення великих міст, придорожніх смуг.

Сосна кримська менш морозостійка, ніж сосна чорна. Молоді саджанці потребують укриття на зиму. Не вибаглива до грунтів, полюбляє в міру зволожені, добре дреновані грунти. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Дерево сонцелюбиве, тіньовитривале, але при посадці на затіненій ділянці саду, крона рідне і дерево втрачає свою декоративність. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 150 - 200 см.
Висота в дорослому віці 20 - 30 м.
Колір хвої темно-зелений
Розмноження насіневе
Форма крони широкояйцеподібна, із віком парасолькоподібна
Швидкість росту за рік 10-15 см.
Ширина в 10-ти річному віці 70 - 80 см.
Ширина крони в дорослому віці 4 - 6 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість полюбляє грунти з помірною вологістю
Морозостійкість середня, молоді саджанці потребують укриття на зиму
Світлолюбивість сонцелюбива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна кримська

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-28
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


сосна кримська, pinus nigra ssp. pallasiana, сосна Палласа, сосна, pinus, саджанці сосни