ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна гімалайська, інші назви: сосна Валліха, сосна Уолліча, бутанська сосна, сосна Гріффіта (Pinus wallichiana)

Наш інтернет - магазин Flora UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна Уолліча - рідкісний вид сосни в Україні, ціниться за свою декоративну, дуже довгу м'яку хвою. Форма крони дерева пірамідальна, бокові гілки починають рости із самого низу стовбура. Ареал походження: Гімалайські ліси, Каракорумі, Афганістан, пакистан, Індія та провінція КНР Юньнань. В Європу, а точніше в Англію завезена в 1823 року ботаніком Е.Ламбертом, з того часу широко використовується в садовому дизайні, а також в мистецтві бонсай.       

Сосна гімалайська, котру Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA, вирощена з насіння в нашому розсаднику. Дерево повністю акліматизовано до нашого клімату, йому не страшні українські морозні зими та літні посушливі періоди.

Сосна Валліха - швидко ростучий вид сосни, річний приріст в кліматичних умовах України 30 - 35 сантиметрів. В десятирічному віці сосна доростає до 3,0 - 3,5 метрів у висоту, ширина крони - 1,0 - 1,2 метра. 

В дорослому віці це дерево висотою 10 - 12 метрів та шириною крони 3 - 4 метра. В садівництві даний вид сосни особливо ціниться за свою довгу витончену хвою, котра густими, великими пучками звисає із гілок. Хвоя у сосни Гріффіта довжиною 15 - 20 сантиметрів, зібрана в пучки по 5 штук. Хвоїнки тонкі (шириною 0,75 - 1,0 мм.) сизо-зеленого кольору зверху, знизу основа поділена білими лініями. Зберігаються на дереві 3 - 4 роки. Шишки великого розміру, довжиною 15 - 30 сантиметрів, шириною 5 - 7 сантиметрів, продовгувато-циліндричної форми, світло-коричневого кольору, покриті при дозріванні смоляними каплями.

Сосна гімалайська є одним із найбільш декоративних видів сосни.  Стане справжньою окрасою великого та середнього за розміром саду, скверу, парку. Може використовуватися в посадках як в якості солітера, так і в групових композиціях. Надзвичайно декоративно виглядають алеї із сосни гімалайської. 

Сосна Гріффіта морозостійка, підходить для вирощування в кліматі України, з двохрічного віку не потребує укриття на зиму. Не вибаглива до грунтів, добре росте на піщаних та супіщаних грунтах, посухостійка. Дерево сонцелюбиве, найкраще розвивається на  добре освітлених відкритих ділянках саду. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 3,0 - 3,5 м.
Висота в дорослому віці 10 - 12 м.
Колір хвої сизо-зелений зверху, знизу основа поділена білими лініями
Розмноження насіневе
Форма крони пірамідальна, бокові гілки починають рости із самого низу стовбура
Швидкість росту за рік 30 - 35 см.
Ширина в 10-ти річному віці 1,0 - 1,2 м.
Ширина крони в дорослому віці 3 - 4 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість посухостійка
Морозостійкість висока
Світлолюбивість сонцелюбива

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна гімалайська (Pinus wallichiana)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-24
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна гімалайська, Pinus wallichiana, сосна, Pinus