ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

  • Сосна звичайна (Pinus silvestris)

Сосна звичайна (Pinus silvestris)

Наш інтернет - магазин Flora UA підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна звичайна - вічнозелене хвойне дерево, із давніх-давен відоме своїми лікувальними властивостями. Сосна звичайна - довгожитель серед дерев, середній вік дерева 200 - 600 років, відомі випадки, коли сосна звичайна досягала віку 2000 років. Ареал походження - Європа (від Іспанії і Великобританії на схід до нагір'я Алдан і річки Амур і Сибіру; на півночі росте до Лапландії), Азія (Китай, Монголія).

Сосна звичайна, котру Ви можете купити в інтернет-магазині Flora UA, вирощена з насіння в нашому розсаднику. Рослина повністю акліматизована, так як даний вид зустрічається в лісових насадженнях України.

Сосна звичайна  - швидко ростучий вид сосни із конусоподібною або пірамідальною формою крони. Щорічний приріст приблизно 50 - 70 сантиметрів. В десятирічному віці досягає висоти 5,0 - 8,0 метрів, ширина крони 1,5 - 3,0 метра. Висота дорослого дерева 25 - 40 метрів, ширина крони 7 - 10 метрів. 

Хвоя у сосни звичайної довжиною приблизно 4,0 - 7,0 сантиметрів, жорстка на дотик, зібрана в пучки по 2 штуки, колір хвої - сіро-зелений. Шишки невеликі, довжиною до 7 сантиметрів, яйцевидно-конічної форми, сіро-коричневого кольору.  

Сосна звичайна підходить для висаджування на задньому плані господарства, в парках, скверах. Часто її садять для використання в лікувальних цілях, адже бруньки, хвоя, шишки, живиця славляться своїми лікувальними властивостями.      

Сосна звичайна  - дерево світлолюбиве, можна висаджувати в напівтінь. Цей вид не вибагливий до грунтів та середньо вимогливий до кількості вологи, посухостійкий. Полюбляє грунти з помірною вологістю. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Сосна звичайна - морозостійка, комфортно себе почуває при пониженні температури до - 40 градусів за Цельсієм.  

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 5,0 - 8,0 м.
Висота в дорослому віці 25 - 40 м.
Колір хвої сіро-зелена
Розмноження насіневе
Форма крони конусоподібна або пірамідальна
Швидкість росту за рік 50 - 70 см.
Ширина в 10-ти річному віці 1,5 - 3,0 м.
Ширина крони в дорослому віці 7 - 10 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість полюбляє грунти з помірною вологістю
Морозостійкість висока
Світлолюбивість сонцелюбива, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна звичайна (Pinus silvestris)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-18
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна звичайна, Pinus silvestris, Сосна, Pinus