ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна румелійська, інші назви: сосна балканська, сосна македонська (Pinus peuce)

Наш інтернет - магазин Flora-UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна балканська - вид сосни середньої висоти із яйцеподібною, низько опущеною формою крони. Це витончене дерево із густою кроною та довгою хвоєю стане справжньою окрасою Вашого саду. Ареал походження даного виду сосни  - гірські райони південної та південно-східної Європи.  

Сосна румелійська, котру Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA, вирощена з насіння в нашому розсаднику. Рослина повністю акліматизована до нашого клімату, їй не страшні українські морозні зими та літні посушливі періоди.

Сосна македонська - швидко ростучий вид сосни в молодому віці, пізніше ріст дерева уповільнюється, річний приріст молодої сосни румелійської приблизно 25 - 30 сантиметрів. В десятирічному віці сосна доростає до 2,5 - 3,0 метра у висоту та 1,0 - 1,5 метра в ширину. 

В дорослому віці це дерево висотою до 20 метрів та 4,5 - 7,0 метра шириною. Хвоя в сосни румелійська щільна, довжиною до 10 сантиметрів, піднята вгору, зібрана в пучки по 5 штук, жорстка та колюча на дотик, гостра, сіро-зеленого кольору. Взимку змінює колір хвої на світлий жовто-зелений. Шишки великі, довжиною до 15 сантиметрів, циліндричної форми, світло-коричневого кольору.

Сосни балканська є одним із найгарніших видів сосни, завдяки чому широко використовується в озелененні. Підходить для висаджування у великих та середніх за розміром садах, скверах, парках. Особливо гарно сосна балканська виглядає в садових композиціях разом із листяними яскраво-плідними кущами та деревами, а також на фоні яскраво-квітучих листяних порід дерев та кущів. Сосна румелійська стійка до диму та загазованості, підходить для вирощуванням в умовах великих міст.

Сосна македонська морозостійка, витримує без обмерзання пониження температури до - 45 градусів за Цельсієм, середньо вибаглива до грунтів, полюбляє багаті грунти з помірною вологістю. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Дерево сонцелюбиве, підходить для посадки на ділянках саду із короткочасним затінком. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 2,5 - 3,0 м.
Висота в дорослому віці до 20 м.
Колір хвої сіро-зеленого кольору, взимку змінює колір хвої на світлий жовто-зелений
Розмноження насіневе
Форма крони яйцеподібна із низько опущеними гілками
Швидкість росту за рік 25 - 30 см.
Ширина в 10-ти річному віці 1,0 - 1,5 м.
Ширина крони в дорослому віці 4,5 - 7,0м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість полюбляє грунти з помірною вологістю
Морозостійкість висока (-45 градусів за Цельсієм)
Світлолюбивість сонцелюбива, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна румелійська (Pinus peuce)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-08
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна румелійська, сосна балканська, сосна македонська, Pinus peuce, сосна, Pinus