ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна біла японська (Pinus parviflora)

Наш інтернет - магазин Flora UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна біла японська - один із популярних видів сосни, що використовується в мистецтві бонсай. Характеризується повільною швидкістю росту та густою широко-конічною формою крони, інколи дерево виростає багатостовбурним. Ареал походження - Японія, острів Уллунг (Корея), зустрічається на Курильських островах.      

Сосна біла японська, котру Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA вегетативно розмножена в нашому розсаднику. Рослина привита на підвій видової сосни звичайної, вирощеної також в нашому розсаднику. Все це є гарантією повної акліматизації дерева до нашого клімату, йому не страшні українські морозні зими та літні посушливі періоди.

Pinus parviflora - повільно ростучий вид сосни, річний приріст 8 - 9 сантиметрів. В десятирічному віці сосна доростає до 80 - 90 сантиметрів у висоту, ширина крони - 60 - 70 сантиметрів. 

В дорослому віці це дерево висотою 5 - 7 метрів та шириною крони 4 - 6 метрів (в основному ширина крони дерева залежить від методу формування крони в молодому віці та кількості стовбурів, з яких складається дерево). Хвоя в сосни білої японської довжиною 5 - 6 сантиметрів, зібрана в пучки по 5 штук, напрочуд декоративна, разом із причудливо вигнутим стовбуром створює неперевершений ефект. Хвоя темно-зеленого кольору зверху та сріблястого знизу, м'яка та вигнута. Шишки середнього розміру, довжиною 4 - 7 сантиметрів, коротко-циліндричної форми, зберігаються на дереві 6 - 7 років.

Джон Гулд Віч, відомий британський ботанік і салівник в 1861 році почав використовувати сосну японську білу в садових композиціях в Англії. З того часу pinus parviflora набула широкої популярності не тільки в Англії, а в усій Європі. Ідеально підходить для висаджування в японських садах, може використовуватися як солітер. Добре піддається формуванню, із сосни білої японської Ви можете створити унікальну садову топіарну фігуру.

Pinus parviflora морозостійка, витримує пониження температури без обмерзання до - 34 градусів за Цельсієм. Не вибаглива до грунтів, полюбляє вологі, добре дреновані грунти. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Дерево сонцелюбиве, підходить для посадки на ділянках саду із короткочасним затінком. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 80 - 90 см.
Висота в дорослому віці 5 - 7 м.
Колір хвої темно-зеленого кольору зверху та сріблястого знизу
Розмноження прививка
Форма крони широко-конічна, інколи дерево виростає багатостовбурним
Швидкість росту за рік 8 - 9 см.
Ширина в 10-ти річному віці 60 - 70 см.
Ширина в дорослому віці 4 - 6 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість полюбляє грунти з помірною вологістю
Морозостійкість висока (- 34 градусів за Цельсієм)
Світлолюбивість сонцелюбива, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна біла японська (Pinus parviflora)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-23
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна біла японська, Pinus parviflora, сосна, Pinus