ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна чорна Flora UA (Pinus nigra Flora UA)

Наш інтернет - магазин Flora UA  підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна чорна Flora UA - нова декоративна форма сосни чорної, відібрана з сіянців сосни австрійської (чорної) у 2011 році нашим партнером-селекціонером, кандидатом с/г наук, науковцем Мандзюком Р. та названа в честь та іменем нашого розсадника. Форма крони - широко-пірамідальна, можна формувати у вигляді шару.    

Дану сосну чорну Flora UA Ви маєте ексклюзивну можливість купити лише в нашому інтернет-магазині Flora UA. Це справжня новинка, адже вперше дана рослина продається в світі з осені 2018 року і тільки в нашому інтернет-магазині. Pinus nigra Flora UA вегетативно розмножена в нашому розсаднику методом прививки на підвій видової сосни звичайної. Рослина повністю акліматизована до нашого клімату, їй не страшні українські морозні зими та літні посушливі періоди.

Сосна чорна Flora UA - декоративна форма сосни чорної, річний приріст 5,0 - 7,0  сантиметрів. Орієнтовна висота рослини в десятирічному віці 60 - 70 сантиметрів, ширина крони 50 - 60 сантиметрів. 

Краса хвої сосни чорної Flora UA нікого не залишить байдужим, кожна хвоїнка молодих приростів поділена на відрізки забарвлені насиченим зеленим кольором та яскраво-жовто-зеленим, котрі плавно переходять один в одного. Хвоя довжиною 3,5 - 5 сантиметрів, зібрана в пучки по 2 штуки, жорстка на дотик. 

Сосна чорна Flora UA неодмінно буде привертати до себе увагу і не "загубиться" навіть серед найекзотичніших рослин саду. Ідеально підходить для посадки в якості солітеру та центральної фігури композиції. Сосну чорну Flora UA можна використовувати в контрасних композиціях з різними відтінками природніх кольорів вічнозелених та листяних декоративних рослин. Завдяки своєму компактному розміру підходить для висаджування в невеликих за розміром садах. 

Pinus nigra Flora UA морозостійка, не вибаглива до грунтів, полюбляє грунти з помірною вологістю. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Дерево сонцелюбиве, підходить для посадки на ділянках саду із короткочасним затінком. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 60 - 70 см.
Колір хвої насичений темно-зелений, кожна хвоїнка молодих приростів поділена на відрізки забарвлені насиченим зеленим кольором та яскраво-жовто-зеленим, котрі плавно переходять один в одного
Розмноження прививка
Форма крони широко-пірамідальна, можна формувати у вигляді шару
Швидкість росту за рік 5,0 - 7,0 см.
Ширина в 10-ти річному віці 50 - 60 см.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість полюбляє грунти з помірною вологістю
Морозостійкість висока
Світлолюбивість сонцелюбива, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна чорна Flora UA (Pinus nigra Flora UA)

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-22
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна чорна Flora UA, Pinus nigra Flora UA, сосна, Pinus, власна селекція, декоративні форми сосни, привиті форми сосни