ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Сосна однохвойна Тайге пасс (Pinus monophylla Tioga Pass), інша назва: сосна однолистна Tioga Pass

- висота 20-25см.; контейнер С2 (2л.); вік прививки 2р.

Наш інтернет - магазин Flora UA підготував для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Сосна однохвойна Tioga Pass - декоративна форма рідкісного для України виду однохвойної сосни. Pinus monophylla - єдиний у світі вид однохвойної сосни, або як ще її називають однолистної сосни. Декоративна форма сосни однохвойної Tioga Pass була знайдена у 1971 році на гірському перевалі Тайге (Tioga) в Йосемітському національному парку, штат Каліфорнія.    

Купити сосну однохвойну Tioga Pass в Україні Ви можете лише в інтернет-магазині розсадника Flora UA. Декоративна форма сосни Тайге пасс привита на видову сосну звичайну, що вирощена з насіння в нашому розсаднику (прививка декоративної форми виконана також нами). Рослина повністю акліматизована до нашого клімату, їй не страшні українські морозні зими та літні посушливі періоди.

Сосна monophylla Tioga Pass - повільно ростуча декоративна форма сосни із щільною, густою, широко-пірамідальною формою крони. Щорічний приріст приблизно 10 - 15 сантиметрів. В десятирічному віці досягає висоти 100 - 150 сантиметрів та ширини 60 - 80 сантиметрів. Висота дорослого дерева  до 3 метрів, ширина крони 1,5 - 2,0 метри. 

Хвоя в сосни Тайге пасс зібрана в пучки по 1 штуці. Хвоїнки товсті, "м'ясисті",  довжиною 4,0 - 6,0 сантиметрів, насиченого блискучого блакитного відтінку. Незвичайна, яскраво забарвлена хвоя є основною перевагою даної форми. Шишки довжиною 8 сантиметрів, яйцевидної форми, світо-коричневого кольору.  

Сосна однохвойна Тайге пасс має оригінальний, не схожий на інші види сосни, вигляд. Рідкість та оригінальний вигляд робить сосну однохвойну Tioga Pass справжньою знахідкою для колекціонерів рослин. Гарно виглядає в якості солітера на газонах, клумбах. Також може використовуватися у садових композиціях із іншими карликовими формами рослин.     

Надає перевагу сонячним ділянкам саду, може висаджуватися на ділянках із короткочасним затінком. Цей вид не вибагливий до грунтів, засухостійкий, не любить вологих місць для посадки а також частих поливів. Не переносить заболоченої місцевості, для посадки в такій місцевості необхідно копати більшу яму та внизу ями облаштовувати дренаж з битої цегли або керамзиту. Pinus monophylla Tioga Pass - морозостійка декоративна форма, комфортно себе почуває при пониженні температури до - 30 градусів за Цельсієм.  

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 100 - 150 см.
Висота в дорослому віці до 3 м.
Колір хвої насиченого блискучого блакитного відтінку
Розмноження прививка
Форма крони щільна, густа, широко-пірамідальна
Швидкість росту за рік 10 - 15 см.
Ширина в 10-ти річному віці 60 - 80 см.
Ширина крони в дорослому віці 1,5 - 2,0 м.
Умови
Вимогливість до грунту не вимоглива
Вологолюбивість засухостійка, не любить вологих місць для посадки а також частих поливів
Морозостійкість висока, USDA 5
Світлолюбивість сонцелюбива, короткочасна напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Сосна однохвойна Тайге пасс

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XS-29
  • Наявність: Є в наявності
  • 488.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Сосна однохвойна Тайге пасс, Pinus monophylla Tioga Pass, сосна однолистна Tioga Pass, сосна, Pinus, привиті форми сосни, декоративні форми сосни