ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Ялівець лежачий Нана (Juniperus procumbens Nana), інші назви: juniperus chinensis var.procumbens Nana

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Ялівець Нана - популярна декоративна форма ялівця лежачого (хоча деякі ботаніки доводять, що ялівець лежачий (лат. "procumbens")  це не окремий вид ялівця, а просто різновид ялівця китайського (лат. "chinensis")). Декоративна форма була відібрана A.Hill у американському розпліднику D.Hill Nursery Co. та у 1904 році була додана в каталог розплідника для продажу. У липні 2017 року ялівець Нана отримав у Великобританії почесну премію Garden Merit (AGM) від Королівського садівничого товариства (RHS). На офіційному сайті даного товариства садівники діляться описами найкращих, на їхню професійну думку, декоративних форм дерев та кущів. Серед цього переліку, кращих із кращих, є і ялівець лежачий Нана.

Ялівець лежачий Нана, котрий Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA, розмножений вегетативним методом черенкуванням в нашому розсаднику. Дана рослина акліматизована, так як вирощена в Україні в українському грунті, їй не потрібно звикати до наших кліматичних умов, як зимових морозів, так і літніх засух. 

В ялівця лежачого Nana повільна швидкість росту, річний його приріст складає 5 - 7 сантиметрів, в висоту ріст складає лише 2 - 3 сантиметри в рік. В десятирічному віці рослина досягає висоти 20 - 30 сантиметрів та ширини до 75 сантиметрів. В дорослому віці juniperus procumbens Nana досягає висоти до 50 сантиметрів та до 150 сантиметрів виростає в діаметрі. 

Хвоя у ялівця лежачого Нана дрібна 6-8 міліметрів завдовжки та 2 міліметри завширшки, шилоподібна, зелено-блакитного кольору, густо розташована на повзучих пагонах. Форма крони - горизонтальна, розпростерта. Молоді пагони повзучі, гнучкі, стеляться по землі, із віком вони стають жорсткими та в центральній частині куща припіднімаються над грунтом. 

Ялівець лежачий Нана заслужено користується чималою популярністю серед садівників. Завдяки своїй компактній формі крони він є універсальною рослиною та підходить для озеленення навіть маленьких садів. Ялівець "Nana" часто використовують як грунтопокривну рослину для створення кольорового акценту на передньому плані саду. Чудово підходить для прикрашення рокаріїв, нижніх ярусів альпінаріїв, в маленьких садах може відігравати роль солітера. Добре переносить формувальну обрізку. Також ялівець лежачий Нана часто використовують у контейнерній посадці для прикрашання терас, балконів, садів на даху.    

Ялівець лежачий Нана - морозостійкий сорт, не вибагливий до родючості грунту. Полюбляє легкі грунти із нейтральною або слабо кислою реакцією. Посухостійкий, не потребує поливу в літні засухи. Нана - сонцелюбива форма ялівцю, яка непогано себе почуває в напівтіні.

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 20 - 30 см.
Висота в дорослому віці до 50 см.
Колір хвої зелено-блакитний
Розмноження черенкування
Форма крони горизонтальна, розпростерта
Швидкість росту за рік 5 - 7 см.
Ширина в 10-ти річному віці до 75 см.
Ширина крони в дорослому віці до 150 см.
Умови
Вимогливість до грунту легкі із нейтральною або слабо кислою реакцією
Вологолюбивість посухостійкий
Морозостійкість морозостійкий
Світлолюбивість сонцелюбивий, напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ялівець лежачий Нана

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XY-14
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Ялівець лежачий Нана, Juniperus procumbens Nana, juniperus chinensis var.procumbens Nana, juniperus, ялівець, декоративні форми ялівця