ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер (Abies koreana Kohout's Icebreaker), інша назва: ялиця корейська Kohout's Icebreaker, ялиця корейська Кохоутс Айсбрейкер

- штамб 20-25см.; діаметр прививки 10-15см.; контейнер С5(5л.); вік прививки 2р.

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Когоутс Айсбрейкер – одна із найбільш популярних декоративних форм ялиці корейської, ціниться своїм компактним розміром та дуже незвичайною хвоєю. Це нова декоративна форма ялиці корейської, виведена з WB (witche's broom), знайденої у 1998 році Йоргом Когоутом на ялиці корейській Сілберлок. Abies koreana Kohout's Icebreaker за свою високу якість у 2014 році отримала престижну премію від Королівського садівничого товариства.

Ялиця корейська Kohout's Icebreaker, котру Ви можете купити у нашому інтернет-магазині Flora UA, привита на видову ялицю білу в нашому розсаднику. Рослина повністю акліматизована, не боїться українських морозів та посушливих літніх періодів. 

Ялиця корейська Kohout's Icebreaker - вічнозелений карликовий кущ із щільною подушковидною формою крони, це дуже повільно ростуча та низькоросла ялиця, її річний приріст складає 5 - 7 сантиметрів в рік, в десятирічному віці досягає висоти 20 - 30 сантиметрів та ширини крони 30 - 45 сантиметрів.  В дорослому віці досягає висоти приблизно 60 сантиметрів та ширини крони 90 сантиметрів.

Хвоя ялиці корейської Kohout's Icebreaker є справжньою окрасою рослини, коротка, темно-зеленого кольору, повністю скручена, тому на кожній хвоїнці зверху видніються дві білі полоски. При першому погляді на ялицю Kohout's Icebreaker складається враження, що вона припорошена снігом. Довжина хвої складає 15 міліметрів, ширина 2,0 - 3,0 міліметра.   

Дана декоративна форма ялиці ідеально підходить для висаджування в невеличких кам'яних садах, на альпійських гірках, в рокаріях. Одна із небагатьох декоративних форм ялиці, котра підходить для контейнерної посадки. 

Ялиця корейська Kohout's Icebreaker - сонцелюбиве дерево, яке з легкістю переносить напівтінь. Полюбляє багаті, слабо-кислі, добре зволожені та дреновані грунти. Являється морозостійкою декоративною формою (стійка до пониження температури до -29 градусів за Цельсієм). Для висаджування рекомендовано вибирати затишні місця, захищені від вітру.


Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 20 - 30 см.
Висота в дорослому віці 60 см.
Розмноження прививка
Форма крони подушковидна
Швидкість росту за рік 5 - 7 см.
Ширина в 10-ти річному віці 30 - 45 см.
Ширина крони в дорослому віці 90 см.
Умови
Вимогливість до грунту полюбляє багаті, слабо-кислі, добре зволожені та дреновані грунти
Вологолюбивість середньо вологолюбна
Морозостійкість морозостійка (до - 29 градусів за Цельсієм )
Світлолюбивість сонцелюбна, може рости в напівтіні

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XP-15
  • Наявність: Є в наявності
  • 598.00 грн.



сума замовлення від 200 грн



СПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Рекомендовані товари

Ялиця Корейська Сільберлок

Ялиця Корейська Сільберлок

Ялиця Корейська Сілберлок (Abies Koreana Silberlocke)- висота 15-20см.; контейнер С2(2л.); вік 2р.Ми..

398.00 грн.

Кипарисовик горохоплідний Булевард

Кипарисовик горохоплідний Булевард

Кипарисовик горохоплідний Булевард (chamaecuparis pisifera Boulevard)- висота 25-30 см.; к..

368.00 грн.

Ялиця корейська Когоутс Айсбрейкер, Abies koreana Kohout's Icebreaker, ялиця корейська Kohout's Icebreaker, ялиця, Abies, привиті форми ялиці, декоративні форми ялиці, щеплені ялиці, карликова ялиця, ялиця корейська, карликова ялиця в горщику,