Дуже довго думала, що ж написати в розділі "Про нас". Після багатьох спроб, варіантів тексту, в кінці кінців вирішила присвятити цей розділ сайту не опису нашої діяльності, не історії виникнення нашого магазину, не  нашим досягненням, прагненням, мріям, не "нам", а Вам - нашим клієнтам.

Отже:


  1. Ми Вам можемо запропонувати низьку ціну на наші рослини, завдяки тому, що ми не продаємо рослини, ми їх вирощуємо.
  2. Ми гарантуємо, що у Вас не буде проблем із приживлювальністю купленого у нас саджанця дерева, куща чи багаторічної декоративної рослини. Всі вони вирощені в Україні нами із українського посадкового матеріалу. Нашим рослинам не потрібно звикати до українського клімату.
  3. При виникненні будь-яких питань, сумнівів щодо посадки, догляду і т.д. звертайтеся - допоможемо. Займаємося продажем вирощених хвойних, листяних дерев та кущів з 2004 року, до 2004 року це було просто хоббі. Тому зможемо відповісти на всі Ваші питання.
  4. Можемо запропонувати нові сорти хвойних дерев та кущів, ексклюзивні види сосни, модрини, самшиту, псевдомодрини, псевдотсуги, котрі Ви не знайде а асортименті жодного іншого українського магазину.
  5. Наша група науковців та працівників із великим стажом роботи в лісовій галузі постійно працює над селекцією по виведенню та патентуванням новітніх декоративних форм хвойних та листяних дерев та кущів.
  6. Постійно розширюємо асортимент саджанців плодових дерев, відбираючи для Вас найкращі нові сорти яблунь, груш, черешень, персиків, вишень, абрикос, слив, агрусу, малини, ожини і т.д. Все для того, щоб і Ви і ми ішли нога в ногу із прогресом у галузі селекції.
  7. В той же час, зверніть увагу, в асортименті нашого магазину Flora-UA, Ви можете знайти старі давні сорти плодових дерев та кущів, які не втратили актуальності до цих пір.
  8. В вирощуванні плодових насамперед керуємося екологічністю, відбираємо лише стійкі до хвороб та шкідників сорти. Тільки ті, від котрих можна отримати врожай без багаторазової обробки хімічними препаратами.  
  9. В нас діє накопичувальна система знижок для постійних клієнтів, це не бонус для Вас, це - наша подяка за Вашу довіру.
  10. В нас клієнт завжди правий, тому, що без Вас не було б цього магазину. Репутація для нас - найвища цінність.