ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

НАШЕ ПАКУВАННЯ РОСЛИН ТА НАСІННЯ

Пакування дерев та кущів із відкритою кореневою системою:

Корені занурюються в глиняну бовтанку та запаковується в стрейч-плівку разом із вологим торфом, вітамінною сумішшю та агроперлітом. Гарантуємо, що наші рослини доїдуть до Вас із вологою кореневою системою, мало того, Ви можете їх посадити на протязі тижня після отримання.
До кожного дерева, куща прикріплюється бірка із назвою виду та сорту. Гілки, щоб їх не поламали, при транспортуванні зв'язуємо шпагатом, кріпимо рослини одну до одної та огортаємо гофро-картоном.
                

Якщо в замовленні лише декілька дерев - для надійності прикріплюємо їх до дерев'яної рейки. Рейки обрізаємо індивідуально під кожне замовлення, по висоті замовлених рослин, тобто їх наявність ніяк не впливає на вартість доставки, але дає 100% гарантію, що дерева доїдуть до Вас цілими і неушкодженими.
          
Якщо замовлення велике, рослини сортуються та компонуються таким чином, щоб забезпечити якнайщільнішу та компактну упаковку, котра максимально захищає рослини при транспортуванні. Компактність такого пакування забезпечує порівняно низьку ціну доставки. 


Особливість пакування сакури та інших дерев із широкою або плакучою або розлогою формою крони:

Пакування кореневої системи, звичайно, таке ж саме, як і для плодових дерев. Гілки, щоб їх не поламали, при транспортуванні зв'язуємо шпагатом, кріпимо рослини одну до одної. Для крони виготовляємо самостійно, індивідуально під кожне таке замовлення, дерев'яний каркас.

Пакування дерев та кущів із закритою кореневою системою: 

Горщики обгортаються стрейчплівкою або пластиковим пакетом для того, щоб при транспортуванні грунт не витрушувався. На кожну рослину кріпиться бірка із назвою виду та сорту або декоративної форми. Для кожного замовлення індивідуально виготовляється коробка із гофрокартону. Для безпеки рослин та зменшення вартості доставки замовлені рослини можуть бути розділені і упаковані в декілька коробок. В коробках рослини закріплюються, кути коробки додатково укріплюються, при потребі при упакованні використовується пінопласт, дерев'яні рейки і т.д.


Пакування насіння листяних та хвойних дерев та кущів:

Насіння пакується в пакети з зіпером, на кожному пакеті вказується назва рослини, вага насіння або кількість штук для насіння, яке продається поштучно. Для клієнтів, котрі замовили насіння, що потребує стратифікації, ми в замовлення додаємо (безкоштовно!!!) необхідний об'єм вермикуліту для стратифікації. Всі пакети із насінням упаковуються в загальний пакет із зіпером та в пакет Нової пошти.  

Та найкраще про наше пакування рослин Вам розкажуть наші клієнти. Зверніть, будь-ласка увагу на вкладку "Відгуки", що знаходиться під фото кожного товару справа, після вкладок "Опис" та "Характеристики"

P.S. Всі види пакування безкоштовні.