ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ

Інтернет-магазин "Flora-UA" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Ви даєте свій дозвіл на те, що всі надані дані будуть збережені в базі даних інтернет-магазину "Flora-UA"

Інтернет-магазин "Flora-UA" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання зробленого Вами замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в зазначений термін. Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашої магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми для постійних клієнтів.

Інтернет-магазин "Flora-UA" залишає за собою право надсилати Вам відомості про продукцію та акції, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про Інтернет-магазин "Flora-UA" та його партнерів.

Інтернет-магазин "Flora-UA" може використовувати Ваші контактні дані та дані про Ваші дії на сайті, щоб формувати для Вас індивідуальну рекламу, яку Ви будете отримувати електронною поштою (інформаційний бюлетень) і за допомогою інших доступних інтернет-сервісів. У будь-який момент Ви можете відмовитися від використання Вашої особистої інформації, звернувшись за адресою info@flora-ua.com

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю інтернет-магазину "Flora-UA". Умови використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

Особисті відомості та безпека:


Інтернет-магазин "Flora-UA" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України. У певних обставинах інтернет-магазин "Flora-UA" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час.