ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

ПРАВИЛА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ І ПЛАТЕЖІВ


Покупець має право повернути товар на протязі 14 днів відповідно до Закону України №1023 "Про захист прав споживачів" у випадках:


1. Товар неякісний (частина ст. 8 ЗУ №1023). За роки існування розсадника ми ще ні разу не надсилали висохлі або пошкоджені рослини. Але так як цей пункт повинен бути відображений, то у разі отримання неякісного товару по пошті, сфотографуйте рослини, якість котрих Вас не влаштовує та надішліть фото на емейл manager@flora-ua.com або у Viber +38(068)685-56-86, або у WhatsApp +38(099)525-84-39 і ми замінимо неякісні рослини. Звертаємо увагу, що ми не несемо відповідальності за пошкодження рослин транспортними компаніями. При відправці всі відправлення страхуються на повну суму, але дане відшкодування можна отримати лише в разі заявлення про пошкодження працівникам перевізника під час отримання посилки. Тому для уникнення непорозумінь, будь ласка, оглядайте відправлення під час отримання на предмет пошкоджень.


2. Продаж простроченого продукту або придатного за строками, але непридатного до вживання за фактом (частина 8 ст. 8 ЗУ №1023). Даний пункт не стосується нашої діяльності. Та скориставшись нагодою, хочу ще раз відмітити, що наш менеджер не тільки допоможе Вам оформити замовлення, а й проконсультує на рахунок посадки, догляду та використання добрив. Тому якщо у Вас виникають сумніви або питання - звертайтесь.


3.  У покупця після купівлі виникли претензії до кольору, розміру, фасону, габаритів і форми товару або якісь інші. Він має право обміняти непродовольчий товар на такий самий за якістю і вартістю або повернути протягом 14 днів (ст. 9 ЗУ №1023). Рослини не є непродовольчим товаром. Просимо не забувати, що кожна рослинка є унікальним живим організмом, тому не може бути на 100% схожою на ту, що зображена на фото. Але будьте певні, що ми робимо все, щоб при покупці онлайн Ви не були розчаровані своїм вибором. Для цього ми:

     1) підготували детальні дендрологічні описи кожного сорту та виду;

     

     2) до кожної рослини є фото та інформація про її вигляд та параметри у дорослому віці;


     3) до кожної категорії рослин, котрі продаються, є фото, як вони виглядають саме у даній категорії, крім того вказані парметри висоти, вік, об'єм контейнера, в котрому вона продається, або зазначено, якщо рослина продається із відкритою кореневою системою (ВКС);


     4) за бажанням клієнта робимо фото рослин перед відправкою.


При оформленні заміни, просимо надати на протязі 14 днів від дати покупки, фото купленої у нас пошкодженої або всохлої рослини, копію рахунку (вставляється в посилку при відправленні). Заміна буде здійснена на протязі 14 днів від дати звернення. Якщо сезон відправки рослин із відкритого грунту закінчився, заміна переноситься на наступний сезон. Якщо замінити рослину на аналогічну не має можливості, ми повернемо Вам вартість рослини на день покупки. Для цього просимо ще додатково вказати Ваш рахунок у форматі IBAN.