ПРАЦЮЄМО
без вихідних
  з 9:00 - 20:00

viberkyivstar +38(068)685-56-86

WhatsAppvodafon +38(099)525-84-39

e-mail: manager@flora-ua.com

Туя західна Тедді (thuja occidentalis Teddy) 

- висота 15-20 см.; контейнер С2(2л.); вік 2р.

Ми підготували для Вашої зручності детальний опис рослини у вигляді таблиці (дивіться вкладку "характеристики").

Туя західна Тедді - карликова декоративна форма туї західної, слово "teddy" в англійській мові має декілька значень, одне із яких дитячий плюшевий медведик. Дійсно дана декоративна форма схожа на іграшкову, низькоросла, мініатюрна, пагони вкривають крихитні м'які хвоїнки. Виведена декоративна форма туї західної "Teddy" у 1950 році із насіння туї західної "Kobold" в нідерландському розсаднику.

Туя західна Тедді, яку Ви можете купити в нашому інтернет-магазині Flora UA , вегетативно розмножена методом черенкування в нашому розсаднику. Саджанці туї Тедді повністю акліматизовані, їм не потрібно звикати до українського грунту та клімату. 

Туя Тедді має щільну, кулясту форму крони, яка не потребує коректуючої стрижки. Швидкість росту за рік 3 - 5 сантиметрів. В десятирічному віці досягає висоти 30 сантиметрів та ширини крони 60 сантиметрів, а в дорослому віці висотою до 70 сантиметрів при діаметрі крони до 80 сантиметрів. 

Хвоя дуже декоративна, м'яка, дрібна, розташована на тонких пагонах. Колір хвої зелено-блакитний, взимку - зелено-бронзовий.   

Тую західну Teddy рекомендовано використовувати в композиціях з повільно зростаючими хвойними рослинами. Підходить для посадки групами, у вигляді бордюрів, по краях доріжок, а також для декоративного розмежування різних ділянок саду із садовими композиціями. Також туя Teddy чудово себе почуває в контейнерній посадці, прикрашаючи балкони, тераси, сади на даху. 

Туя західна Тедді - морозостійка декоративна форма, не вибаглива до умов вирощування. В більш старшому віці взимку потребує обв'язування крони шпагатом, щоб ніжні тонкі гілки не ламалися під снігом. Полюбляє в міру родючі грунти, так як при надмірному удобрюванні починає занадто швидко рости і втрачає форму. Туя західна Тедді чутлива до пересихання грунту, тому не рекомендовано її садити на легких піщаних грунтах. Сонцелюбивий сорт, з легкістю переносить напівтінь. 

Опис рослини
Вирощено в Україні
Висота в 10-ти річному віці 0,3 м.
Висота в дорослому віці 0,7 м.
Колір хвої зелено-блакитний, взимку - зелено-бронзовий
Розмноження черенкування
Форма крони куляста
Швидкість росту за рік 3 - 5 см.
Ширина в 10-ти річному віці 0,6 м.
Ширина крони в дорослому віці 0,8 м.
Умови
Вимогливість до грунту середньо вибагливий
Вологолюбивість середньо вологолюбива
Морозостійкість морозостійка
Світлолюбивість сонцелюбива, напівтінь

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Туя західна Тедді

  • Виробник: УКРАЇНА
  • Модель: XT-15
  • Наявність: Закінчився
  • 0.00 грн.сума замовлення від 200 грнСПОСОБИ ПАКУВАННЯ РОСЛИН


Туя західна Тедді, thuja occidentalis Teddy, туя, thuja